Коробка універсальна, фудбокс 120*180*80 крафт (упаковка 50 шт.)

- Немає в наявності
- Код: KU0003-2
535 ₴/упаковка
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
| Довжина (мм) | 120 |
| Ширина (мм) | 180 |
| Висота (мм) | 80 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Бурий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка універсальна, фудбокс виготовлена з харчового картону, розміром 120*180*80 мм без вікна, бурого кольору.
Для будь-якого ресторану, пекарні чи кафе, які пропонують їжу на виніс, актуальне питання: де купити якісний фудбокс за доступною ціною? Наразі популярні два види упаковки: пластик і картон. Однак паперова упаковка у тренді, адже вона екологічна і придатна до переробки.
Доставка їжі та їжа на виніс набувають усе більшої популярності. Водночас спостерігається тенденція до екологічності – заміна пластикових контейнерів картонними. Ми пропонуємо коробки для фастфуду з білого целюлозного картону. Упаковка без ламінації, не жиростійка, але чудово підходить для бенто-тортів – трендових міні-тортиків вагою 400–500 грамів.
Мінімалізм, універсальність, функціональність – ось що характеризує наші білі фудбокси. Хоча вони не жиростійкі, це не обмежує їх використання. Фудбокси чудово підходять для бургерів, макарунсів, легких перекусів і не надто вологих десертів. Бенто-торти, порційні десерти, легка їжа для пікніка чи офісного обіду – усе це можна упакувати у наші картонні фудбокси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для фруктів та ягід, Для тортів, Для десертів, Для кондитерських виробів |
| Комплектація | Без вставки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 535 ₴/упаковка

