Коробка для локшини та салатів, лапшакап 1,2л 125*80*140 чорна (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: LC0004-1
725 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ширина (мм) | 125 |
| Висота (мм) | 80 |
| Довжина (мм) | 140 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий, Чорний |
| Країна виробник | Україна |
Коробка для локшини та салатів 1,2л виготовлена з харчового картону, розміром 125*80*140 мм лапшакап, чорного кольору.
Ланч-бокс – це універсальна упаковка, яку використовують у ресторанах швидкого харчування та службах доставки як контейнер для різноманітних салатів, гарнірів і комплексних обідів. Він чудово підходить як для гарячих, так і для холодних страв, готових до споживання.
Матеріал:
Ланч-бокс виготовлений з екологічно чистого та безпечного для здоров’я картону. Щільний картон із тонким шаром ламінування на стінках не руйнується під впливом вологи чи жиру. Він зберігає свою форму і не створює дискомфорту при контакті з гарячими стравами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Кругла коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 1.2 л |
- Ціна: 725 ₴/упаковка

