Тарілка "човник" з ламінацією MINI 60*43*60 крафт (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: TL0001-3
110 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ширина (мм) | 60 |
| Висота (мм) | 43 |
| Довжина (мм) | 60 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий, Бурий |
| Країна виробник | Україна |
Тарілка "човник" з ламінацією виготовлена з харчового картону, розміром 60*43*60 мм кольору крафт.
У сучасному світі ритм життя відіграє ключову роль – успіху досягає той, хто все встигає. Саме тому фастфуд індустрія щороку набуває популярності.
Тарілки типу "човник" виготовлені з харчового картону, ці тарілки практичні й зручні. Спеціальне покриття захищає від протікання жиру та олії, що робить їх ідеальним вибором для мереж швидкого харчування.
Тарілка-човник із крафту з ламінацією – зручний та практичний варіант одноразового посуду:
- Виготовлена з нетоксичних матеріалів, безпечних для харчових продуктів.
- Надійно тримає форму, не протікає.
- Високі бортики забезпечують цілісність вмісту.
Ці тарілки ідеально підходять для картоплі фрі, салатів, фруктів та інших страв, які подають у кафе швидкого харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 43 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 110 ₴/упаковка

