Коробка кришка-дно MINI 210*50*60 без вікна, біла (упаковка 50 шт.)

- Готово до відправки
- Код: SB0001-2
360 ₴/упаковка
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ширина (мм) | 210 |
| Висота (мм) | 50 |
| Довжина (мм) | 60 |
| Матеріал | Харчовий картон |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Коробка кришка-дно для суші і ролів виготовлена з харчового картону, розміром 210*50*60 мм без вікна, білого кольору.
Сьогодні японська кухня займає лідируючу позицію за популярністю серед українців. Суші та роли стали улюбленою стравою багатьох. Ми пропонуємо якісну упаковку для суші в різних розмірах і дизайнах.
Виробництво коробок здійснюється з використанням сертифікованих матеріалів, які відповідають усім вимогам харчової упаковки. У нас ви знайдете упаковку для суші, яка ідеально підійде для вашого бізнесу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для суши |
| Комплектація | Без вставки |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 360 ₴/упаковка

