Картонна коробка / Гофроящик 600*400*400 - 24кг (П-31 ЕС) (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000110
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Довжина (мм) | 600 |
| Ширина (мм) | 400 |
| Висота (мм) | 400 |
| Марка картону | П-31 |
| Профиль | ЕС |
| Кількість слоїв картону | П'ятишаровий |
| Колір | Бурий |
| Тип коробки | Чотирьохклапанна |
Чотирьохклапанна коробка / Гофроящик виготовлена зі щільного гофрокартону марки П-31 ЕС, розміром 600*400*400 для упаковки великих предметів
Конфігурація коробки вимагає додаткового обклеювання скотчем і фіксації. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Розміри коробки дозволяють вмістити великі предмети або оптові партії малого товару:
- канцелярські вироби, папки
- друкована продукція
- косметика
- подарунки і сувеніри
- медикаменти та медичне приладдя
- іграшки
- фурнітура
- будівельні елементи
- електроніка
- побутова хімія
- одяг та взуття
- текстиль
- харчові продукти
- інструменти та запчастини
- мала побутова техніка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | П'ятишаровий |
| Колір | Бурий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 79 ₴




