Картонна коробка Smart Box поштова 240*170*100 - 1кг (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KC00000004
18,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (см) |
24 |
|
Ширина (см) |
17 |
|
Висота (см) |
10 |
|
Марка картону |
ТК-22 |
|
Профіль |
Е |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
1 кг |
|
Тип коробки |
Самоклеюча |
|
Вага |
- |
|
Розмір в розібраному вигляді |
- |
Коробка-лоток Smart Box аналог Пошти самозбірна самоклеюча зі складним дном та відривною клійкою стрічкою, виготовлена зі щільного гофрокартону марки ТК-22, розміром 240*170*100 - 1кг для упаковки невеликих товарів.
Легко збирається самостійно і не потребує додаткового обклеювання скотчем. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Самозбираюча |
- Ціна: 18,10 ₴




