Подарункова коробка кольорова 170*120*100 - 0,5кг жовта (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: PK00000001
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробка самосбірна кольорова жовта виготовлена з мікро-гофрокартону марки Т-22, розміром 170*120*100 - 0.5кг для упаковки невеликих та середніх розмірів подарунків.
Подарункова кольорова коробка - це ідеальний варіант для тих, хто шукає якість, стиль та зручність упаковки для своїх подарунків. Легко збирається самостійно і не вимагає додаткового обклеювання скотчем. Запобігає механічним пошкодженням вмісту.
Коробки виготовлені з якісного матеріалу, що забезпечує їхню міцність та стійкість. Кольорові коробки мають гладку поверхню, яка створює враження елегантності та розкоші. Ви можете бути впевнені, що ваш подарунок буде виглядати вражаюче з нашою коробкою.
Характеристики
| Довжина (мм) | 170 |
| Ширина (мм) | 120 |
| Висота (мм) | 100 |
| Марка картону | Т-22 |
| Профиль | E (мікрогофра) |
| Колір | Жовтий |
| Місткість | 0.5кг |
| Тип коробки | Самозбірна |
| Матеріал | Крафт-картон |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 170 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Тип коробки | Самозбірна |
| Марка картону | Т-22 |
| Профіль | E (мікрогофра) |
- Ціна: 27 ₴




