Картонна коробка / Гофроящик 460*290*315 - 10,5кг (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000101
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристик
|
Довжина (мм) |
460 |
|
Ширина (мм) |
290 |
|
Висота (мм) |
315 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
B |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
- |
|
Вага |
- |
|
Розмір у розібраному вигляді |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 315 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 32 ₴




