Коробка для піци 450*450*40 - 2кг (самозбірна)

- Готово до відправки
- Код: KP00000003
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Довжина (мм) |
450 |
|
Ширина (мм) |
450 |
|
Висота (мм) |
40 |
|
Марка картону |
Т-22 |
|
Профіль |
E |
|
Кількість шарів картону |
Тришаровий |
|
Колір |
Бурий |
|
Місткість |
- |
|
Тип коробки |
Самозбірна |
|
Вага |
- |
|
Розмір в розібраному вигляді |
- |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Колір | Бурий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
- Ціна: 20 ₴




