Картонна коробка Пошти - 1кг - 240*180*100 - 1 кг (чотирьохклапанна)

- Готово до відправки
- Код: KK00000185
10,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Длина (мм) |
240 |
|
Ширина (мм) |
180 |
|
Высота (мм) |
100 |
|
Марка картона |
Т-22 |
|
Профиль |
B |
|
Количество слоев картона |
Трёхслойный |
|
Цвет |
Бурый |
|
Вместительность |
- |
|
Тип коробки |
- |
|
Вес |
- |
|
Размер в разобранном виде |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 10,50 ₴




