Картонна коробка / Гофрощик 400*300*200 - 6кг (чотирьохклапанна)

- Немає в наявності
- Код: KK00000097
19,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 346-95-75
Viber/Telegram
- +380 (73) 346-95-75
- +380 (44) 392-25-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Длина (мм) |
400 |
|
Ширина (мм) |
300 |
|
Высота (мм) |
200 |
|
Марка картона |
Т-22 |
|
Профиль |
С |
|
Количество слоев картона |
Трёхслойный |
|
Цвет |
Бурый |
|
Вместительность |
- |
|
Тип коробки |
- |
|
Вес |
- |
|
Размер в разобранном виде |
- |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПакТоби |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Колір | Бурий |
| Тип коробки | Четырехклапанная |
- Ціна: 19,65 ₴




